Cosmopolitan Palermo

9.1/10 · 263 · Booking.com

Via Malta 21, 90133 Palermo, Włochy

  • Do 3 osób
  • Do 50 m²
  • Prysznic bezprogowy
  • Sypialnie: 1

Wybierz daty, aby zobaczyć ceny

Orientacyjna cena za noc: ~558 zł

Jak sprawdzić dostępność w obiekcie Cosmopolitan Palermo?

Wybierz termin pobytu i kliknij „Zobacz dostępność”. Jeśli obiekt nie będzie dostępny, zobaczysz podobne obiekty w wybranym terminie lub propozycje innych dat.

Cosmopolitan Palermo znajduje się w miejscowości Palermo. „Dom wakacyjny” ma 50 m² i mieści do 3 osób. W niektórych miejscach noclegowych można korzystać z kuchni lub aneksu kuchennego.

Fontana Pretoria znajduje się 400 m od obiektu.

Odległości są orientacyjne. Długość trasy może się różnić.

Odległości do wybranych miejsc

Fontana Pretoria400 m
Teatr operowy Teatro Massimo900 m
Teatro Politeama1,4 km
Falcone-Borsellino29 km

Czy ten obiekt odpowiada Twoim potrzebom?

Może pasować, jeśli…

Wybór pokoi

Wspólne wyposażenie

  • Balkon lub taras

Pokój dwuosobowy z prywatną łazienką

Pokój Dwuosobowy z prywatną łazienką poza pokojem

Pokój Trzyosobowy z prywatną łazienką poza pokojem

Pokój Dwuosobowy z prywatną łazienką poza pokojem

Dom wakacyjny

Zasady pobytu

Godziny pobytu

Zameldowanieod do
Wymeldowanieod do

Wiek przy zameldowaniu

Samodzielne zameldowanie jest możliwe od 18. roku życia.

Pobyt dzieci

Goście mogą przebywać w obiekcie niezależnie od wieku.

Pobyt dzieci jest dozwolony.

Internet

Wi-Fi jest dostępne. Korzystanie jest bezpłatne.

Parking

Parking jest dostępny. Informacja o opłacie nie została podana.

Zwierzęta

  • Zwierzęta nie są akceptowane.
Informacja obiektu — język oryginału

Zameldowanie poza wyznaczonymi godzinami objęte jest dodatkową opłatą.

Późniejszy przyjazd wymaga wcześniejszego potwierdzenia.

W obiekcie nie można organizować wieczorów panieńskich, kawalerskich ani podobnych imprez.

Języki
  • angielski
  • hiszpański
  • włoski
Sposoby kontaktu
☎ telefon
@ E-mail
Numer licencji:
  • 19082053B442548

Cosmopolitan Palermo - udogodnienia

  • bezpłatne Wi-Fi
  • klimatyzacja
  • pokoje rodzinne
  • całkowity zakaz palenia
  • transfer lotniskowy
  • codzienne sprzątanie
  • ekspresowe zameldowanie i wymeldowanie
  • przechowalnia bagażu

Cosmopolitan Palermo na mapie: Palermo

Sprawdź na mapie położenie obiektu i pobliskie miejsca.

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest minimalny wiek przy samodzielnym zameldowaniu?

Samodzielne zameldowanie jest możliwe od 18. roku życia.

Czy można przyjechać ze zwierzęciem?

Zwierzęta nie są akceptowane.

Jakie są godziny zameldowania i wymeldowania?

Zameldowanie: od 14:00 do 20:00. Wymeldowanie: od 08:30 do 11:00.

Czym różni się oferowane zakwaterowanie?

Pokój dwuosobowy z prywatną łazienką: do 2 osób; 20 m²; liczba sypialni: 1. Pokój Dwuosobowy z prywatną łazienką poza pokojem: do 2 osób; 21 m²; liczba sypialni: 1. Zobacz także szczegóły wyposażenia.

Czy można samodzielnie gotować lub zrobić pranie?

W niektórych miejscach noclegowych jest kuchnia lub aneks kuchenny.

Czy jest parking i czy obowiązuje opłata?

Parking jest dostępny. Informacja o opłacie nie została podana.

Czy jest Wi-Fi i czy obowiązuje opłata?

Wi-Fi jest dostępne. Korzystanie jest bezpłatne.

Jak daleko od obiektu „Cosmopolitan Palermo” znajduje się Palermo Centrale?

Palermo Centrale znajduje się 800 m od obiektu.

Jak daleko od obiektu „Cosmopolitan Palermo” znajduje się lotnisko „Palermo International Airport”?

Palermo International Airport znajduje się 24,2 km od obiektu.

Opinie o Cosmopolitan Palermo

Średnia ocena z 263 opinii na Booking.com to 9,1/10. Przeczytaj opinie o obiekcie lub dodaj własną.

Brak opinii o Cosmopolitan Palermo. Dodaj swoją na palermo-hotels.com

Więcej opinii znajdziesz na Booking.com.

Twoja opinia

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10