Belle Arti

Apartament

Palermo, WłochyVicolo Busari 11, 90134

  • Do 4 osób
  • Do 40 m²
  • Sypialnie: 1

Wybierz daty, aby zobaczyć ceny

Orientacyjna cena za noc: ~456 zł

  • Korzystasz bezpłatnieNie pobieramy opłaty za sprawdzenie ofert.
  • Sprawdzasz bez zobowiązańSam wybór dat nie oznacza rezerwacji.
  • Poznaj obiekt przed rezerwacjąZdjęcia, wyposażenie i opinie w jednym miejscu.
  • Jasne warunki rezerwacjiPłatność i anulowanie poznasz przed potwierdzeniem.

Jak sprawdzić dostępność w obiekcie Belle Arti?

Wybierz termin pobytu i kliknij „Zobacz dostępność”. Jeśli obiekt nie będzie dostępny, zobaczysz podobne obiekty w wybranym terminie lub propozycje innych dat.

„Apartament typu studio” ma 30 m² i mieści do 3 osób. Układ obejmuje 1 sypialnię. „Apartament typu Superior” oferuje 40 m² dla maksymalnie 4 osób. Układ obejmuje 1 sypialnię. Belle Arti znajduje się w miejscowości Palermo.

We wszystkich apartamentach do wyposażenia należy kuchnia lub aneks kuchenny. We wszystkich apartamentach można korzystać z balkonu lub tarasu, prywatnej łazienki i klimatyzacji. Wyposażenie kuchni: płyta kuchenna, piekarnik, lodówka, przybory kuchenne.

Obiekt ma taras. Katedra w Palermo znajduje się 300 m od obiektu.

Transfer lotniskowy jest dostępny za dodatkową opłatą. Bagaż można zostawić w przechowalni.

Odległości są orientacyjne. Długość trasy może się różnić.

Odległości do wybranych miejsc

Katedra w Palermo300 m
Castello della Zisa1,1 km
Riserva Naturale Orientata Monte Pellegrino6,1 km
Museo Diocesano di Palermo (MUdiPA)320 m

Czy ten obiekt odpowiada Twoim potrzebom?

Może pasować, jeśli…

  • Jeśli chcesz samodzielnie gotować, „Apartament typu studio” ma kuchnię lub aneks.Zobacz szczegóły
  • Podróżujecie w kilka osób? „Apartament typu Superior” pomieści do 4 osób.Zobacz szczegóły
  • Szukasz miejsca na bagaż? Do dyspozycji gości jest przechowalnia.Zobacz szczegóły

Sprawdź przed rezerwacją

  • Belle Arti oferuje transfer lotniskowy za dodatkową opłatą.Sprawdź zasady

Wybór pokoi

Praktyczne pytania przed wyborem pokoju

  • Czy w Belle Arti można samodzielnie przygotowywać posiłki?

    We wszystkich apartamentach jest kuchnia lub aneks do przygotowywania posiłków. Dodatkowo do dyspozycji: płyta kuchenna, piekarnik, lodówka.

    Zobacz wyposażenie

  • Czy w Belle Arti można wybrać zakwaterowanie z balkonem lub tarasem?

    We wszystkich apartamentach jest balkon lub taras.

    Zobacz wyposażenie

Cenę, dostępność i warunki pobytu sprawdzisz w ofercie wybranego zakwaterowania.

Wspólne wyposażenie

  • Kuchnia lub aneks
  • Balkon lub taras
  • Prywatna łazienka
  • klimatyzacja
  • ręczniki
  • suszarka do włosów

Apartament typu studio

Apartament typu Superior

Zasady pobytu

Godziny pobytu

Zameldowanieod do
Wymeldowaniedo

Wiek przy zameldowaniu

Samodzielne zameldowanie jest możliwe od 18. roku życia.

Pobyt dzieci

Goście mogą przebywać w obiekcie niezależnie od wieku.

Pobyt dzieci jest dozwolony.

Internet

Goście mają do dyspozycji bezpłatne Wi-Fi.

Dzieci i dodatkowe łóżka

Łóżeczko dziecięce - dla dzieci w wieku 0–3 lat

Zwierzęta

  • Informacja obiektu — język oryginału
  • Zwierzęta nie są akceptowane.
Informacja obiektu — język oryginału

Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu.

Prośbę możesz wpisać w polu 'Życzenia specjalne' albo przekazać bezpośrednio obiektowi, korzystając z danych z potwierdzenia rezerwacji.

Obiektem zarządza osoba prywatna.

Języki
  • angielski
  • francuski
  • włoski
Sposoby kontaktu
☎ telefon
@ E-mail
Numer licencji:
  • 19082053C207753

Belle Arti - udogodnienia

  • bezpłatne Wi-Fi
  • klimatyzacja
  • pokoje rodzinne
  • całkowity zakaz palenia
  • transfer lotniskowy
  • codzienne sprzątanie
  • taras
  • ekspresowe zameldowanie i wymeldowanie

Belle Arti na mapie: Palermo

Sprawdź na mapie położenie obiektu i pobliskie miejsca.

Najczęściej zadawane pytania

Jakie są godziny zameldowania i wymeldowania w Belle Arti?

Zameldowanie: od 13:00 do 21:30. Wymeldowanie: do 10:30.

Czym różnią się apartamenty w Belle Arti?

Apartament typu studio: do 3 osób; 30 m²; liczba sypialni: 1; łóżko pojedyncze, duże łóżko (typu king-size). Apartament typu Superior: do 4 osób; 40 m²; liczba sypialni: 1; duże łóżko (typu king-size). Zobacz także szczegóły wyposażenia.

Czy w Belle Arti można samodzielnie gotować?

We wszystkich apartamentach jest kuchnia lub aneks kuchenny. Wyposażenie kuchni: płyta kuchenna, piekarnik, lodówka, przybory kuchenne.

Czy Belle Arti oferuje transfer lotniskowy i ile on kosztuje?

Można skorzystać z płatnego transferu lotniskowego.

Czy Wi-Fi w Belle Arti jest bezpłatne?

Goście mają do dyspozycji bezpłatne Wi-Fi.

Jakie wyposażenie jest dostępne w Belle Arti?

Apartament typu studio: klimatyzacja, lodówka, biurko, suszarka do włosów, ręczniki.

Czy w Belle Arti można przechować bagaż?

Dostępna jest przechowalnia bagażu.

Jaki jest minimalny wiek przy samodzielnym zameldowaniu?

Samodzielne zameldowanie jest możliwe od 18. roku życia.

Jak daleko od obiektu „Belle Arti” znajduje się Palermo Centrale?

Palermo Centrale znajduje się 1,5 km od obiektu.

Jak daleko od obiektu „Belle Arti” znajduje się lotnisko „Palermo International Airport”?

Palermo International Airport znajduje się 23,3 km od obiektu.

Opinie o Belle Arti

Średnia ocena z 234 opinii gości to 8,5/10. Przeczytaj opinie o obiekcie lub dodaj własną.

Brak opinii o Belle Arti. Dodaj swoją na palermo-hotels.com

Więcej opinii znajdziesz na Booking.com.

Twoja opinia

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10