Astoria Palace Hotel

Via Montepellegrino 62, 90142 Palermo, Włochy

  • Do 3 osób
  • Do 42 m²
  • Sypialnie: 1
  • Parking

Astoria Palace Hotel znajduje się 2,07 km od centrum. Goście oceniają obiekt na 7,6/10 (5 213 opinii). Obiekt zapewnia gościom m.in. klimatyzację, pobyt ze zwierzętami oraz bezpłatne Wi-Fi.

Astoria Palace Hotel to 4-gwiazdkowy obiekt usytuowany w Palermo, z tarasem oraz prywatnym parkingiem. Znajduje się 2,7 km od plaży Spiaggia dell'Arenella i oferuje 23 pokoje z widokiem na miasto.

Hotel położony jest także 3,6 km od Fontana Pretoria oraz 3,7 km od Katedry w Palermo. Lotnisko Falcone-Borsellino oddalone jest o 27 km, co zapewnia wygodny dojazd dla podróżnych.

Zakwaterowanie w Astoria Palace Hotel obejmuje klimatyzowane pokoje z indywidualnie regulowanym ogrzewaniem, biurkiem do pracy oraz częścią wypoczynkową - w niektórych apartamentach typu suite znajdują się sofy. W pokojach dostępne są sejfy odpowiednie na laptopy. Podłogi wykonane są z drewna lub parkietu, a izolacja akustyczna zwiększa komfort pobytu. Prywatne łazienki wyposażone zostały w wannę lub prysznic, wybrane apartamenty posiadają również spa bath. Goście znajdą tu bidety, bezpłatne kosmetyki (szampon i mydło do ciała), kapcie, szlafroki oraz suszarki do włosów.

Na miejscu działa restauracja serwująca kuchnię włoską wraz z owocami morza i lokalnymi specjałami, na życzenie dostępne są opcje wegetariańskie i bezglutenowe. Obiekt oferuje obsługę pokojową oraz zestawy do parzenia herbaty i kawy oraz minibary we wszystkich pokojach. Do dyspozycji gości jest bar, darmowe WiFi na terenie całego hotelu, usługi konsjerża, przechowalnia bagażu oraz możliwość prasowania ubrań. Recepcja czynna przez całą dobę zapewnia wymianę walut, prywatny parking znajduje się na miejscu.

Wybierz daty, aby zobaczyć ceny

Średnia cena za noc: ~414 zł

Wybór pokoi

Pokój dwuosobowy typu Standard

  • prywatna łazienka
  • klimatyzacja
  • telewizor z płaskim ekranem

3 osoby18 m²prywatna łazienka

Astoria Palace Hotel - udogodnienia

  • darmowe Wi-Fi
  • parking na terenie obiektu
  • klimatyzowane pokoje
  • pokoje dla niepalących
  • przyjazne zwierzętom domowym
  • restauracja
  • bar
  • przestronny taras

Zasady pobytu

Godziny pobytu

Zameldowanieod do
Wymeldowaniedo

Zwierzęta

  • Obiekt nie akceptuje zwierząt.
Ważne informacje

When booking more than 4 rooms, different policies and additional supplements may apply.

Please note that full payment is due on arrival.

Dogs are allowed on request, up to a maximum of 1 dog for each room.

When travelling with pets, please note that an extra charge of 20€ per pet, per stay applies.

Akceptujemy maksymalnie jednego zwierzaka.

Please note that the property can only allow pets with a maximum weight of 5 kilos, Paid parking.

The Cedro Restaurant will be open only and exclusively for the New Year's Eve dinner on 31st December 2024.

Miejsca parkingowe przydzielane są w zależności od dostępności.

Przy zameldowaniu wymagany jest ważny dowód tożsamości ze zdjęciem oraz karta kredytowa.

Realizacja życzeń specjalnych zależy od dostępności i może wymagać dopłaty.

Sposoby kontaktu
☎ telefon
@ E-mail
Numer licencji:
  • 19082053A201497
 

Najczęściej zadawane pytania

Jakie są godziny zameldowania i wymeldowania w obiekcie „Astoria Palace Hotel”?

Zameldowanie: od 14:00. Wymeldowanie: do 11:00.

Czy Astoria Palace Hotel oferuje parking?

Parking jest dostępny.

Czy w obiekcie „Astoria Palace Hotel” jest dostępne Wi-Fi?

Na miejscu dostępne jest Wi-Fi.

Ilu gości może zatrzymać się w obiekcie „Astoria Palace Hotel”?

Największa dostępna opcja może pomieścić maksymalnie 3 osoby.

Czy Astoria Palace Hotel ma restaurację lub oferuje śniadanie?

Na miejscu działa restauracja.

Gdzie znajduje się Astoria Palace Hotel?

Obiekt znajduje się w miejscowości Palermo.

Astoria Palace Hotel na mapie: Palermo

Sprawdź na mapie położenie obiektu i pobliskie miejsca.

Opinie o Astoria Palace Hotel

Średnia ocena z 5 213 opinii na Booking.com to 7,6/10. Przeczytaj opinie o obiekcie lub dodaj własną.

Brak opinii o Astoria Palace Hotel. Dodaj swoją na palermo-hotels.com

Więcej opinii znajdziesz na Booking.com.

Twoja opinia

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10